Veri Gizliliği sözleşmesi - Gamikro

Gizlilik Politikası

Gamikro bağımsız bir oyun üreticidir, Her yaştan herkesi eğlendirmek için oyunlar yapıyoruz. Gamikro ekibi olarak `Oyunlarımızı oynayan herkesin kişisel haklarına saygı duyarız`, Oyunlarımız sadece interneti reklam yayınlamak amaçlı kullanır ,internet kapalı olsa da oyunlar sorunsuz oynar.

Hiçbir kişisel veriyi toplamayız veya depolamayız, Fakat oyunlarımızda reklam yayınlamak zorundayız. Bu reklamlar (admob ve chartboost) kişisel hakları ihlal etmez ve sorumluluk alıp şikayetleri dikkate alan firmalardır, yinede reklamlarda aşırı rahatsızlı verici bir durum görürseniz bize yazmaktan çekinmeyin (info@gamikro.com) instagram:@gamikro . Yasal kurallar gereği 13 yaşından küçük kullanıcıların velisinden habersiz oyun indirmesi sakıncalı olabilir, her ne kadar bizim oyunlarımızda en ufak konulara bile dikkat ediyor olsak da yaşınız küçükse yetişkinlere danışmanız sizin için iyi olur. Veri gizliliği konusunda kurallar sayfamıza bakınız: Privacy policy

Gamikro

Gamikro Adana ve Antalya ilinde ikamet eden bağımsız çalışan üç kişiden oluşmaktadır. Oyunlarımız hakkında öneri veya yorum yapmak için bize yazmaktan çekinmeyin.

Yasal Konular

Başka bir firmanın veya kurumun haklarını asla ihlal etmeyiz, başka bir firmanın grafiklerini asla kullanmayız. Oyunlardaki görülen algoritmalar dünya genelinde bilinen veya benzer sistemlerdir. Oyunlarımızda her zaman kendi kodlarımızı kullanırız. Eğer herhangi bir konuda şikayetiniz varsa bize yazmanız yeterli, elimizden gelen tüm çabayı gösterip size yardımcı oluruz.