Oyun yapım firması - Gamikro

Size güzel haberlerimiz var, eski bir oyunu hatırladık ve yeni oyun oynayan çocuklara hediye olarak yeni tasarım yaptım, Eski altın-avcısı oyunu : Gold miner game hem ios markette hemde android google-play listelerine yakın zaman sonra eklenecek,, yayınladığımızda linklerini burada bulacaksınız.

Gamikro oyun hikayesi: "Söz konusu oyun ise biz de oynamak istiyoruz" diyerek çıktığımız bu yolda birinci yaşımızı doldurduk ve ilk oyunlarımız 5.000.000 indirmeye ulaştı, 178 ülkede binlerce kişi oyunlarımızı oynadı. Şimdi daha fazlası için çalışıyoruz. Son oyunlarımızı Oyunlar kategorisinde bulabilirsiniz. Oyun yapmak ve yaptırmak istiyorsanız instagram ile bana ulaşınız @gamikro

kırmızı top yeni

New Red ball 2

Farklı gezegenlerden pembe kız arkadaşını arayan Red Ball 2, uzaylılar bunun bedelini Red Ball'a ödeyecek. Bu yeni zıplama oyununda yeni yetenekler ve yeni güçler seninle olacak Zıpla ve yuvarlan, sonra pembe top kız arkadaşını bul.

...

ice Cream 1 - snowman

Kardan adam en tatlı havuçla yapılır. Havuç kimine göre burun, kimine göre yemek demektir. Bir dakika bekle ! yemek, miii. ne dedim ben. Acele etsek iyi olur. Biri havucunu yemeden tavşanları durdur !

...

New Red Ball

Birisi yeni kırmızı topun evinin önündeki ağacı kesmiş, kırmızı top kayıp ağaçlar hakkındaki gerçeği bulmalıdır. İyi ve dünya çapında sevilen top oyunu daha iyi bir şeye dönüştü, eski nokia telefon oyunu Red-Ball şimdi şapka takan bir top oldu.

...

Cut the Blocks

Top şeklindeki kırmızı uzaylının blokları kesmek için yardımınıza ihtiyacı var. O bizim dünyamızda kayboldu ve sizin dilimleriniz olmadan uzay gemisine gezegene nasıl geri döneceğini bilmiyor. Blokları kes ve kırmızı topu uzay gemisine gönder.

...

Bubble Pop

Küçük kırmızı topu uzaya atmak isteyenler için iyi bir oyun. boş zamanınızı değerlendirmek için kolay ve rahatlatıcı bir oyun. Diğer tüm balonları patlatın ve oyun seviyelerini tamamlayın, eğlenceli ve kolay bir oyun.

Şu sırada nasıl bir oyun yapmak için uğraştığımızı anlamak ve bizi daha yakından tanımak için blog sayfamıza bakabilirsiniz. Blog sayfamızda güncellemeler ve yeri geldiğinde oyun yapım eğitimi dersleri olacaktır. Cep telefonu ve tablet için oyun yapıyoruz. Şimdilik 2D oyunlar ile başladık ileriki dönemlerde 3D oyunlar üretmeye başlayacağız. Gamikro oyun yapım şirketi istanbulda faaliyet göstermektedir.