Oyun Firması - Gamikro

Size güzel haberlerimiz var, eski bir oyunu hatırladık ve yeni oyun oynayan çocuklara hediye olarak yeni tasarım yaptım, Eski altın-avcısı oyunu : Gold miner game hem ios markette hemde android google-play listelerine yakın zaman sonra eklenecek,, yayınladığımızda linklerini burada bulacaksınız.

Gamikro oyun hikayesi: "Söz konusu oyun ise biz de oynamak istiyoruz" diyerek çıktığımız bu yolda birinci yaşımızı doldurduk ve ilk oyunlarımız 5.000.000 indirmeye ulaştı, 178 ülkede binlerce kişi oyunlarımızı oynadı. Şimdi daha fazlası için çalışıyoruz. Son oyunlarımızı Oyunlar kategorisinde bulabiilirsiniz. Oyun yapmak ve yaptırmak istiyorsanız instagram ile bana ulaşınız @gamikro

...

New Red ball 2

Red Ball 2 looking for his pink friend from differend planets, aliens will pay for thisto the red ball. New abilities and new forces will be with you in this new jumping game, Jump and roll then find your pink ball girl friend.

...

ice Cream 1 - snowman

Snowman best made with carrot. Carrot means nose for someone, means meal for someone else. wait a minute ! meal,ups. what did you say !

...

New Red Ball

Someone cut the tree in front of red ball`s house, red ball must find the truth about lost trees. Good and globally loved ball game.

...

Cut the Blocks

Ball shaped red alien needs your help to cut the blocks. He is lost in our world and doesn`t know how to go back to his space ship to planet without your slices. Cut the blocks and send red ball alien to his space ship

...

Bubble Pop

Good game for whom want to throw little red ball to the space. it`s easy and relaxing game for making use of your free time. Pop all other balloons and complete game levels.

Şu sırada nasıl bir oyun yapmak için uğraştığımızı anlamak ve bizi daha yakından tanımak için blog sayfamıza bakabilirsiniz. Blog sayfamızda güncellemeler ve yeri geldiğinde oyun yapım eğitimi dersleri olacaktır. Cep telefonu ve tablet için oyun yapıyoruz. Şimdilik 2D oyunlar ile başladık ileriki dönemlerde 3D oyunlar üretmeye başlayacağız. Gamikro oyun yapım şirketi istanbulda faaliyet göstermektedir.

Gamikro itunes Store Gamikro instagram Gamikro Google playGamikro FacebookGamikro twitterGamikro Youtube