Oyun yapım şirketi - Gamikro

"Söz konusu oyun ise biz de oynamak istiyoruz" diyerek çıktığımız bu yolda birinci yaşımızı doldurduk ve ilk oyunlarımız 1.000.000 indirmeye ulaştı, 178 ülkede binlerce kişi oyunlarımızı oynadı. Şimdi daha fazlası için çalışıyoruz.

Necmi Demirkeser

Aşağıda son oyunlarımızı görebilir veya Games oyun listesine giderek diğer oyunlarımızı oynayabilirsin.

Cut game

Kesme Oyunu %51

Tek gözlü kırmızı bir top şeklindeki uzaylı evine dönmek için çaresizce senin yardımına muhtaç. Çünkü ayakları ve kolları olmayan bir canlı senin yardımın olmadan dünyadan çıkamaz.

red ball

Kırmızı Top 2

Kırmızı top uzayda pembe top arkadaşının peşinde maceralara sürükleniyor. Uzaylılar yaptıklarına pişman olacak, Yeni özellikler ve süper güçler işinizi kolaylaştıracak.

red ball

Kırmızı Top Oyunu

Evinin önündeki ağaç kaybolunca küçük kırmızı top onu aramaya çıkar, acaba bu olayın arkasındaki kim ?

snowman oyunu

Kardanadam Puffy

Kardan adam yaparken havuç kullanılır. Havuç bazıları için burun, bazıları için yemek anlamına gelir, bir saniye yemek mi dediniz ! Acele etsek iyi olur

bubble pop game

Balon Patlatma Oyunu

Bu oyunu üç günde yaptık. Basit ve rahat bir oyun, zaman sıkıntısı veya atış sayısı yok. Boş vaktinizi rahatça değerleindiemek için kolay bir oyun.

dish washing

Tabak Yıkama

Tabakları yıka ve puanını yükselt. Bir dakikada yıkanan tabak sayısı puan olarak döner.

flappy bird

Uçan bıyıklı Otto

Bu bizim ilk oyunumuz, basit görünüyor ama oyun yapmanın eğlenceli ve kolay olduğuna inanmamızı sağlayan ilk oyun oldu. Artık tek işimiz oyun yapmak.Flappy bird zannetmeyin, bu oyunda stres yok.

Şu sırada nasıl bir oyun yapmak için uğraştığımızı anlamak ve bizi daha yakından tanımak için blog sayfamıza bakabilirsiniz. Blog sayfamızda güncellemeler ve yeri geldiğinde oyun yapım eğitimi dersleri olacaktır. Cep telefonu ve tablet için oyun yapıyoruz. Şimdilik 2D oyunlar ile başladık ileriki dönemlerde 3D oyunlar üretmeye başlayacağız. Gamikro oyun yapım şirketi Adanada faaliyet göstermektedir.

Gamikro Google playGamikro Youtube