Oyunlar - Gamikro

Aşağıda yaptığımız son oyunlarımızı games sayfasından görebilirsiniz, Android , Appleios ve Windows8 için oyun geliştirebiliyoruz. Tüm platformlarla uyumluluk ve yüksek çözünürlük desteği için özellikle New Red Ball isimli oyuna bakabilirsiniz. Tüm oyunlarımız ücretsiz indirilir ve oyun için ödeme gerekmez.

Cut the blocks

Blok kesme oyunu

Kırmızı bir top şeklindeki uzaylı evine dönmek için senin blokları kesmeni bekliyor. Beyaz, mavi ve kırmızı ve gri kutuları kes hepsi bu. Çünkü ayakları ve kolları olmayan top şeklindeki bir canlı senin yardımın olmadan yuvarlanarak dünyadan çıkamaz, uzay gemisine gitmesi içib lokları kes ve onu aşağı düşür.

new red ball 2

Kırmızı Top 2

Kırmızı top uzayda pembe top arkadaşının peşinde maceralara sürükleniyor. Uzaylılar yaptıklarına pişman olacak, Yeni özellikler ve süper güçler işinizi kolaylaştıracak.

new red ball

Kırmızı Top Oyunu

zıplayan ve yuvarlanan kırmızı bir top. Evinin önündeki ağaç kaybolunca küçük kırmızı top onu aramaya çıkar, acaba bu olayın arkasındaki kim ? Kırmızı top ile yola çık ve arkadaşını aramaya başla.

snowman game

Dondurma ve Kardan adam

Kardan adam yaparken havuç kullanılır, dondurma gibi yuvarlak buz ve kar kullanılır. Havuç bazıları için burun, bazıları için yemek anlamına gelir, bir saniye yemek mi dediniz ! Acele etsek iyi olur. Tavşanlar havucu yemeden yetişmeliyiz

bubble pop

Balon Patlatma Oyunu

Bu oyunda amacın kırmızı topu fırlatıp balon şeklindeki hedefleri vurmak. Basit ve rahat bir angry birt tarzındaki oyun, zaman sıkıntısı veya atış sayısı yok. Boş vaktinizi rahatça değerleindirmek için kolay ve eğlenceli bir oyun.