Oyun şirketi iş ilanları - Gamikro

Oyun şirketi iş ilanları - Gamikro

Ekibi büyütmek için yetenekli genç arkadaşlar aramaktayız. Kendine güvenen, oyunlarla arası iyi olan, özellikle çizgi film ve animasyon bölümü mezunu veya karakter animasyonu konusunda kendine güvenen kişilere kapımız her zaman açık. Eğer ekibe dahil olmak ve oyun üretimine katılmak isterseniz instagram @gamikro adresine bir mesaj gönderebilirsiniz, ben size ulaşırım.

Oyun yapım firmaları arasında gamikro, iş ilanları açısından başvuracağınız ilk seçenek olsun, oyunları seviyorsanız ve çeşitli oyun fikirleriniz varsa, öğrenmek isteriz. Özellikle kendi başınıza yaptığınız oyun çizim taslakları veya program örnekleri varsa, Oyun firmalarında iş aramaktan yorulduysanız, Bu iş ilanları fırsatını kaçırmayın, bir mesaj kadar uzaktayız.

instagram ile DM atınız : @Gamikro

(veya email yazınız, diğer kanallara fazla bakmıyoruz)

Hangi Oyun ne kadar kazandırır

Oyun ürettiğimi duyan birinin gernellikle ilk sorduğu soru bu oluyor. Ürettiğimiz Oyunlar ile ne kadar para kazanılıyor ?. Bunu yazmak durumundayım, çünkü mesele para değil. Hiçbir para kazancı olmasa dahi sadece oyun yaparak yaşamak isterdim, çünkü bu işi seviyorum, çocukların oyunlarımı oynadığını bilmek bana yetiyor, ben üretirken mutlu oluyorum, birnlerce çocuk o oyunmları oynarken mutlu oluyor (polyanna değilim yahu, ucunda para da var). Yinede merak edenler için ufak bir örnek vereyim. 1000 kişinin oynadığı oyundan günde 10$ kazandığımızı varsayalım, 30 günde 300$ eder, yaşamak için yetmez elbette, fakat Türkiye şartlarında asgari ücretle çalışan birinden, ne kadar iş gücü ürettiğine ve karşılığında ne beklendiğine bakarsanız farkı anlarsınız, şimdi bu senaryodaki oyunun 1.000.000 kişi tarafından oynandığını düşünün ve hesabı bir kere daha yapın.

Grafiker olarak matbaa firmasında çalışmak mı yoksa bir oyun firmasının temel taşlarından biri olmak mı sizi daha mutlu ederdi. Gerisini size bırakıyorum, kalın sağlıcakla, Sizlere oyunlarla dolu eğlenceli bir hayat dilerim.

Gamikro Google play Gamikro Youtube