Політика конфіденційності - Gamikro

Політика конфіденційності

Gamikro є незалежною командою створення ігор. ми створюємо ігри для розваги всіх, будь-якого віку. Ми в Gamikro поважаємо конфіденційність усіх, хто грає в наші ігри, наше програмне забезпечення використовує лише підключення до Інтернету з вашого пристрою для показу реклами.

Ми не збираємо та не обробляємо ваші особисті дані, але якщо ви граєте в наші ігри, ви погоджуєтесь дивіться рекламу третіх сторін, особливо в службах Google-admob. Вам має бути принаймні 13 років, щоб мати доступ до наших ігор і використовувати їх, або ви повинні повідомити своїх батьків про ігри та служби, у які ви граєте.
Google Admob policies applied to our games also check out Privacy policy detailed page.

Де Gamikro

Gamikro знаходиться в місті Адана, Туреччина. Ви можете знайти контактну інформацію на нашій веб-сторінці.
Надішліть нам електронний лист, якщо вам потрібна допомога щодо наших продуктів:
gamikro email address

Юридичні проблеми

Ми ніколи не використовуємо захищені авторським правом матеріали іншої компанії чи продукту. Ми завжди створюємо власну графіку. Ми завжди створюємо власне ігрове програмування. Ми ніколи не використовуємо незаконні матеріали/код для наших ігор. Якщо у вас виникли сумніви щодо наших ігор, надішліть нам електронний лист. ми раді відповісти вам. Ось карта посилань для всіх сторінок гри:Ігрові сторінки