Goldminer-Historia gry w poszukiwaczy złota - Gamikro

Historia gry w poszukiwaczy złota :

Gra Gold-Miner to stara i dobrze znana gra. System gry w pierwszej wersji „Gold Miner Classic” obowiązuje również w innych wersjach.

Celem gracza jest osiągnięcie celu, jakim jest zebranie złota potrzebnego do przejścia poziomu w określonym czasie.

W większości wersji gry ograniczenie czasowe jest najważniejszą przeszkodą w zbieraniu złota. Szczególnie ciężkie bryłki złota są trudne i czasochłonne do wyciągnięcia. Kiedy poszukiwacz złota wypija magiczną miksturę, szybciej zbiera złoto.

Pierwsza wersja gry w poszukiwanie złota była przeznaczona dla jednego gracza, a pomiędzy kolejnymi poziomami zakupiono następujące przedmioty.

1-Zapewnia szybsze zbieranie złota; eliksir.

2- Ten, który zrywa linę, gdy przypadkowo zabrano kamień zamiast złota: bomba.

3- Zbieranie złota Zwiększacz czasu: zegar.

Z biegiem czasu powstały wersje wróżki i ukochanej pielęgniarki poszukiwaczki złota, która zamiast złota zbierała serca ze złota. Jedną z najpopularniejszych gier w poszukiwanie złota jest gra w poszukiwanie złota w Las Vegas.

W niektórych wersjach Gold Miner Do gry dodano przeszkody, takie jak kret, motyl, żółw i podziemny wąż, co utrudniało zbieranie złota przez poszukiwacza złota. Spore zainteresowanie wzbudziły również wersje, które zbierają urządzenia cyfrowe lub bitcoiny zamiast złota.

Gra Gold Miner 4, która jest produktem Gamikro, ma wiele z tych funkcji Gold Miner.

Zagraj w darmową grę online (game online): Gold Miner Możesz sprawdzić naszą inną witrynę internetową, aby zagrać w grę Gold Miner online już teraz: gold miner złoty dziewiątka klasyczna, to lepsze niż "gra tomodachi" tomodachi game.