Gamyball-Що означає назва «Gamy BALL»? - Gamikro

Що означає назва «Gamy BALL»? :

Ім`я Gamy - це мила абревіатура Gamikro. Назва гри — модифікована версія гри «New Red Ball», яку ми опублікували на ігровому ринку apple-ios 6 місяців тому від компанії FDG у 2014 році.

Що сталося з назвою New-Red-BaLL?

Гра «новий червоний м’яч» була створена за мотивами старої телефонної гри Nokia «червоний м’яч». Але на телефонах Noki ця гра не містила знака ТМ. З цієї причини ми вибрали червоний колір при виборі назви гри.

Ми отримали попередження в електронному листі, надісланому нашій компанії 11 лютого 2022 року. Електронний лист був коротко таким: «Ваші ігри під назвами New red ball і New-red-ball-2 можуть викликати плутанину в умах користувачів і завдати шкоди нашому бренду. Будь ласка, внесіть зміни для цих ігор». Отримавши комунікаційне повідомлення від Apple-ios у тому ж напрямку, ми змінили назву гри та зображення червоної кулі, особливо розділ «Copy Cats» у статті, посилання на який представники Apple дуже розчарували. Можливо, в майбутньому я зміню назву гри і зроблю «Copy Cat Ball».

Де виникла проблема?

Коли я публікував свою гру в 2014 році, я не враховував можливість того, що гра стане приватним брендом. Тим паче, що слово «Червона куля» є узагальненою назвою, воно не підходило для заявки на товарний знак. Але так само, як гра Super-Mario-Bros є брендом, відомим у всьому світі, назви ігор почали перетворюватися на бренди, а назва red-ball стала брендом компанії FDG.

Чи можлива назва "BaLL"?

З цієї причини багатьом виробникам ігор довелося змінити назву своєї гри в 2020 році. Ігри «Bounce-ball» і «Hero-ball» є найважливішими прикладами цього. Ми будемо використовувати механіку стрибучого м’яча в іграх, які створюватимемо відтепер, тому що ігри в цій категорії, які є платформними іграми, дуже популярні через свою схожість з іграми Super-Mario або Sonic-Hedgehog.

Ім'я Gamy - це мила абревіатура Gamikro. Назва гри — модифікована версія гри «New Red Ball», яку ми опублікували на ринку яблучних ігор 6 місяців тому від компанії FDG у 2014 році.

Що сталося з назвою New-Red-BaLL?

Гра new-red-ball натхненна старою грою для телефону nokia red-ball. Але на телефонах Noki ця гра не містила знака ТМ. З цієї причини ми вибрали червоний колір при виборі назви гри.

Ми отримали попередження в електронному листі, надісланому нашій компанії 11 лютого 2022 року. Електронний лист був коротко таким: «Ваші ігри під назвами New red ball і New-red-ball-2 можуть викликати плутанину в умах користувачів і завдати шкоди нашому бренду, будь ласка, внесіть зміни для цих ігор». Отримавши комунікаційне повідомлення від Apple у тому ж напрямку, ми змінили назву гри та червону кулю, особливо розділ «Copy Cats» у статті, на яку посилається керівництво Apple. Можливо, в майбутньому я зміню назву гри і зроблю "Copy Cat Ball".

Де виникла проблема?

Коли я публікував свою гру в 2014 році, я не взяв до уваги можливість того, що гра стане приватним брендом. Тим паче, що слово «Червона куля» є узагальненою назвою, воно не підходило для заявки на товарний знак. Але так само, як гра Super-Mario-Bros є брендом, відомим у всьому світі, назви ігор почали перетворюватися на бренди, а назва red-ball стала брендом компанії FDG.

Чи ім’я BaLL є вільним?

З цієї причини багатьом виробникам ігор довелося змінити назву своєї гри в 2020 році. Ігри «Bounce ball» і «Hero ball» є найважливішими прикладами цього. Ми будемо використовувати механіку стрибучого м’яча в іграх, які створюватимемо відтепер, тому що ігри в цій категорії, які є платформними іграми, дуже популярні через свою схожість з іграми Super-Mario або Sonic-Hedgehog.

Грати в безкоштовну онлайн гру (game online): Gold Miner