Gamyball-Čo znamená názov Gamy BALL? - Gamikro

Čo znamená názov Gamy BALL? :

Gamyho krstné meno je roztomilá skratka Gamikro. Názov hry je upravená verzia hry „New Red Ball“, ktorú sme na hernom trhu apple-ios zverejnili pred 6 mesiacmi od spoločnosti FDG v roku 2014.

Čo sa stalo s názvom New-Red-BaLL?

Hra „new-red-ball“ bola inšpirovaná starou telefónnou hrou nokia red-ball. Ale na telefónoch Noki táto hra neobsahovala znak TM. Z tohto dôvodu sme pri výbere názvu hry zvolili červenú farbu.

Dostali sme upozornenie e-mailom odoslaným našej spoločnosti dňa 2022-02-11. E-mail bol stručne nasledovný: „Vaše hry s názvom New red ball a New-red-ball-2 môžu spôsobiť zmätok v mysliach používateľov a môžu poškodiť našu značku. Vykonajte zmeny pre tieto hry“. Po prijatí komunikačnej správy od spoločnosti Apple-ios rovnakým smerom sme zmenili názov hry a tvár s červenou guľou, najmä sekcia „Copy Cats“, v článku ktorej autority spoločnosti Apple odkazujú, bola veľkým sklamaním. Možno v budúcnosti zmením názov hry a urobím "Copy Cat Ball".

Kde nastal problém?

Keď som v roku 2014 publikoval svoju hru, nebral som do úvahy možnosť, že sa z hry stane súkromná značka. Najmä preto, že slovo „Red Ball“ je všeobecný názov, nebolo vhodné na prihlášku ochrannej známky. Ale tak ako je hra Super-Mario-Bros značkou známou po celom svete, aj z názvov hier sa začali stávať značky a názov red-ball sa stal značkou patriacou spoločnosti FDG.

Je "BALL" možný názov?

Z tohto dôvodu museli mnohí výrobcovia hier v roku 2020 zmeniť názov svojej hry. Najdôležitejším príkladom sú hry „Bounce-ball“ a „Hero-ball“. Mechaniku skákacích loptičiek budeme používať v hrách, ktoré budeme odteraz vytvárať, pretože hry v tejto kategórii, ktoré sú Platform-Games, sú veľmi obľúbené vďaka svojej podobnosti s hrami Super-Mario alebo Sonic-Hedgehog.

Gamyho krstné meno je roztomilá skratka Gamikro. Názov hry je upravená verzia hry „New Red Ball“, ktorú sme na trhu s jablkovými hrami zverejnili pred 6 mesiacmi od spoločnosti FDG v roku 2014.

Čo sa stalo s názvom New-Red-BaLL?

Nová hra s červenou loptou je inšpirovaná starou hrou pre telefóny nokie red-ball. Ale na telefónoch Noki táto hra neobsahovala znak TM. Z tohto dôvodu sme pri výbere názvu hry zvolili červenú farbu.

Dňa 2022-02-11 sme dostali upozornenie e-mailom odoslaným našej spoločnosti. E-mail bol stručne nasledovný: „Vaše hry s názvom New red ball a New-red-ball-2 môžu spôsobiť zmätok v mysliach používateľov a môžu poškodiť našu značku, vykonajte zmeny pre tieto hry“. Po prijatí komunikačnej správy od spoločnosti Apple rovnakým smerom sme zmenili názov hry a červenú guľu, najmä časť „Copy Cats“ v článku, na ktorý odkazujú autority spoločnosti Apple. Možno v budúcnosti zmením názov hry a urobím "Copy Cat Ball".

Kde nastal problém?

Keď som v roku 2014 publikoval svoju hru, nebral som do úvahy možnosť, že sa z hry stane súkromná značka. Najmä preto, že slovo „Red Ball“ je všeobecný názov, nebolo vhodné na prihlášku ochrannej známky. Ale rovnako ako hra Super-Mario-Bros je značka známa po celom svete, aj názvy hier sa začali stávať značkami a názov red-ball sa stal značkou patriacou spoločnosti FDG.

Je názov BaLL voľný?

Z tohto dôvodu museli mnohí výrobcovia hier v roku 2020 zmeniť názov svojej hry. Najdôležitejšími príkladmi sú hry „Bounce ball“ a „Hero ball“. Mechaniku skákacích loptičiek budeme používať v hrách, ktoré budeme odteraz vytvárať, pretože hry v tejto kategórii, ktoré sú Platform-Games, sú veľmi obľúbené vďaka svojej podobnosti s hrami Super-Mario alebo Sonic-Hedgehog.

Hrajte online hru zadarmo (game online): Gold Miner