Gold Miners 4 (Altın avcıları,Altın para Diggers) 2 Kişilik Oyun | Bilgi sayfası - Gamikro

Gold Miner oyunları, gold miner web oyunlarımıza benzer 4 farklı altın veya madeni para veya elmas toplama oyunlarından oluşan bir koleksiyondur. GoldMiner oyunları klasik uygulama veya herhangi bir mobil cihaz ile oynanabilir. Bu web sayfasında her türlü altın madenciliği oyununu oynayabilirsiniz. Oyun üreten bir şirket olarak bu eski altın avcısı oyunlarından ilham alarak daha iyi bir oyun sürümü yapmaya karar verdik. Oyun listemizden oynayacaksın. Ayrıca apple itunes oyun pazarından da bulup oynayabilirsiniz. play : gamikro
Gold Miners 4 (Altın avcıları,Altın para Diggers) 2 Kişilik Oyun | Bilgi sayfası:

Gold Miner 1 - Klasik altın avcısı Oyunu

Gold miner 2 - Altınları toplamak için zıpla ve koş

Altın Madenci 3 - Altın Para Yağmuru

Altın madencisi 4 - altın toplayıcı Elfler

Gold Miner 1 - Klasik altın avcısı Oyunu

ihtiyar iki altın madencisi adamdan birini kontrol ederek oynayacaksınız. ilk oyunda 4 çeşit zıpkın fırlatarak altınları toplayın. Eğer bir köstebek veya kelebeğe rastlarsanız zıpkınla onları vurabilirsiniz. Zaman sınırına dikkat edin.

Gold miner 2 - Altınları toplamak için zıpla ve koş

Süper Mario oyunundan veya koşan sonic oyunundan tanıdığınız oyun türü olan platform mantığındaki karakterleri kullanarak altın toplamalısınız. Zıpla ve altınları topla. Tüm seviyeler tam eğlence ve neşedir. Birlikte zıplayın ve seviyeyi geçmek için yeterli altın parayı toplayın. Ayrıca tek oyuncu olarak da oynayabilirsiniz.

Altın Madenci 3 - Altın Para Yağmuru

Sürekli olarak yukarıdan altın para düşen bir altın madencisi oyunu. Diken, yanan kaya gibi yukarıdan düşen cisimlere dikkat edilmelidir. İki kez vurulduğundan sonra madencisnin başında şişlik oluşur.

Altın madencisi 4 - altın toplayıcı Elfler

Etrafta dolaşan iki küçük elf benzeri altın avcısı, etrafta dolaşarak altın paraları toplar. Bu altın oyununda sizin için ciddi bir engel yok, sadece hareket eden nesneler sınırlı bir süre içinde yeterince altın toplamanızı engelleyebilir.