Gold Miners 4 (Gold Miners, Diggers) Hra pre 2 hráčov | Stránka pomocníka - Gamikro

Hry Gold Miner sú kolekciou 4 rôznych hier na zbieranie zlata, mincí alebo diamantov podobných našim webovým hrám: zlatý baník webovú stránku. Hry GoldMiner sú hrateľné pomocou klasickej aplikácie alebo akéhokoľvek iného mobilného zariadenia. Na tejto webovej stránke môžete hrať všetky druhy hier na ťažbu zlata. Ako spoločnosť vytvárajúca hry sme sa rozhodli vytvoriť lepšiu verziu hry pre túto starú zlatú baníkovskú hru. Budete hrať z nášho zoznamu hier. Môžete tiež hrať z herného trhu Apple itunes. play : gamikro
Gold Miners 4 (Gold Miners, Diggers) Hra pre 2 hráčov | Stránka pomocníka:

Gold Miner 1 - Klasická hra Gold Miner

Gold miner 2 - Skočte a utekajte zbierať zlaté mince

Gold Miner 3 - Dážď zlatých mincí

Gold miner 4 - zberateľ zlata Elfovia

Gold Miner 1 - Klasická hra Gold Miner

Budete hrať ovládaním jedného z dvoch starých baníkov. Zbierajte zlato hádzaním 4 druhov harpún. Ak narazíte na krtka alebo motýľa, môžete ich zastreliť harpúnou. Pozor na časový limit.

Gold miner 2 - Skočte a utekajte zbierať zlaté mince

Musíte zbierať zlaté mince pomocou postáv logiky plošinovej hry, čo je druh hry, ktorý poznáte z hry Super Mario alebo z hry Sonic running. Skočte a zbierajte zlato. Všetky úrovne sú plné zábavy a radosti. Skočte spolu a nazbierajte dostatok zlatých mincí, aby ste prešli úrovňou. Môžete hrať aj ako jeden hráč.

Gold Miner 3 - Dážď zlatých mincí

Hra zlatokopov, kde zlaté mince neustále padajú zhora. Mali by ste byť opatrní, aby materiály, ako sú tŕne a horiace kamene, padali zhora. Baníkovi, ktorému po dvoch ranách do hlavy spadol klobúk, sa na hlave vytvorí smiešna hrčka.

Gold miner 4 - zberateľ zlata Elfovia

Dvaja malí škriatkovia podobní zlatokopom, ktorí sa prechádzajú okolo, zbierajú zlaté mince tým, že chodia okolo. V tejto zlatej hre pre vás neexistuje žiadna vážna prekážka, iba pohybujúce sa predmety vám môžu zabrániť nazbierať dostatok zlata v obmedzenom čase