Gold Miners 4 (kolektory złota, koparka) gra dla 2 graczy | strona pomocy - Gamikro

Gry Gold Miner to kolekcja 4 różnych gier ze zbieraniem złota, monet lub diamentów, podobnych do gier internetowych naszego : gold miner strona internetowa. W gry GoldMiner można grać za pomocą klasycznej aplikacji lub dowolnego innego urządzenia mobilnego. Na tej stronie internetowej możesz grać we wszystkie rodzaje gier o wydobywaniu złota. Jako firma tworząca gry postanowiliśmy stworzyć lepszą wersję gry dla tej starej gry Gold Miner. Zagrasz z naszej listy gier. Możesz także grać z rynku gier Apple iTunes. play : gamikro
Gold Miners 4 (kolektory złota, koparka) gra dla 2 graczy | strona pomocy:

Gold Miner 1 - Klasyczna gra Gold Miner

Gold miner 2 - Skacz i biegnij, aby zbierać złote monety

Koparka złota 3 - Złota moneta Deszcz

Gold miner 4 - Elfi kolekcjoner złota

Gold Miner 1 - Klasyczna gra Gold Miner

Będziesz grać, kontrolując jednego z dwóch starych facetów z kopalni złota. Zbieraj złoto, rzucając 4 rodzaje harpunów. Jeśli natkniesz się na kreta lub motyla, możesz strzelać do nich z harpuna. Zwróć uwagę na limit czasu.

Gold miner 2 - Skacz i biegnij, aby zbierać złote monety

Musisz zbierać złote monety, używając postaci logiki gry platformowej, która jest rodzajem gry, którą znasz z gry Super Mario lub gry z systemem dźwiękowym. Skacz i zbieraj złoto. Wszystkie poziomy są pełne zabawy i radości. Skacz razem i zbierz wystarczającą ilość złotych monet, aby przejść poziom. Możesz także grać jako pojedynczy gracz.

Koparka złota 3 - Złota moneta Deszcz

Gra Gold Miner, w której złote monety nieustannie spadają z góry. Należy uważać, aby materiały takie jak ciernie i płonące skały spadały z góry. Górnik, któremu spadł kapelusz po dwukrotnym postrzeleniu w głowę, doznaje śmiesznego guza na głowie.

Gold miner 4 - Elfi kolekcjoner złota

Dwóch małych górników złota, podobnych do elfów, zbiera złote monety, spacerując. W tej złotej grze nie ma dla ciebie poważnych przeszkód, tylko poruszające się obiekty mogą uniemożliwić ci zebranie wystarczającej ilości złota w ograniczonym czasie