משחק Gold Miners 4 (אספני זהב, דיגר) 2 לשני שחקנים | דף עזרה - Gamikro

משחקי Gold Miner הם אוסף של 4 משחקים שונים לאיסוף זהב או מטבעות או יהלומים משחקי אינטרנט דומים שלנו: גולד כורה דף אינטרנט. ניתן לשחק במשחקי GoldMiner עם אפליקציה קלאסית או כל מכשיר נייד אחר. אתה יכול לשחק בכל מיני משחקי כריית זהב בדף האינטרנט הזה. כחברה ליצירת משחקים החלטנו ליצור גרסת משחק טובה יותר עבור משחקי כורה הזהב הישנים האלה. אתה תשחק מרשימת המשחקים שלנו. אתה יכול גם לשחק מ-apple itunes games market. play : gamikro
משחק Gold Miners 4 (אספני זהב, דיגר) 2 לשני שחקנים | דף עזרה :

Gold Miner 1 - משחק כורה זהב קלאסי

כורה זהב 2 - קפוץ ורוץ לאיסוף מטבעות זהב

כורה זהב 3 - גשם מטבעות זהב

כורה זהב 4 - אספן זהב שדון

Gold Miner 1 - משחק כורה זהב קלאסי

אתה תשחק על ידי שליטה באחד משני החבר`ה הוותיקים של כורי הזהב. אסוף זהב על ידי זריקת 4 סוגים של צלולים. אם נתקלתם בחפרפרת או פרפר, תוכלו לירות בהם עם ההרפון שלכם. שימו לב למגבלת הזמן.

כורה זהב 2 - קפוץ ורוץ לאיסוף מטבעות זהב

עליכם לאסוף מטבעות זהב על ידי שימוש בדמויות בלוגיקת משחק הפלטפורמה, שהוא סוג המשחק שאתם מכירים ממשחק סופר מריו או משחק קולי הריצה. קפוץ ואסוף את הזהב. כל הרמות מלאות כיף ושמחה. קפוץ יחד ואספו מספיק מטבעות זהב כדי לעבור את הרמה. אתה יכול לשחק גם כשחקן יחיד.

כורה זהב 3 - גשם מטבעות זהב

משחק כורה זהב שבו מטבעות זהב נופלים כל הזמן מלמעלה. כדאי להיזהר שחומרים כמו קוצים וסלעים בוערים יפלו מלמעלה. הכורה, שכובעו נפל לאחר שנורה פעמיים בראשו, מפתח בליטה מצחיקה בראשו.

כורה זהב 4 - אספן זהב שדון

שני כורי זהב קטנים דמויי שדון שמסתובבים אוספים את מטבעות הזהב בהסתובבות. אין מכשול רציני עבורך במשחק הזהב הזה, רק חפצים נעים יכולים למנוע ממך לאסוף מספיק זהב בזמן מוגבל