Gold miner four Hra pro dva hráče | stránka nápovědy - Gamikro

Hry Gold Miner jsou sbírkou 4 různých her na uchopení zlata, mincí nebo diamantů, které jsou podobné našim webovým hrám: zlatý těžař webové stránky. Hry GoldMiner jsou hratelné s klasickou aplikací nebo jakýmkoliv jiným mobilním zařízením. Na této webové stránce můžete hrát všechny druhy her na těžbu zlata. Jako společnost vytvářející hry jsme se rozhodli vytvořit lepší verzi hry pro tuto starou hru pro zlatokopy. Budete hrát z našeho seznamu her. Můžete také hrát z herního trhu Apple itunes. Podrobné informace o položkách a tipy pro hraní naleznete na této stránce play : gamikro
Gold miner four Hra pro dva hráče | stránka nápovědy:

Gold Miner 1 - Klasická hra Gold Miner

Gold miner 2 - Skok a utíkej pro sbírání zlatých mincí

Gold miner 3 - Zlatá mince Rain

Gold miner 4 - Elfí sběratel zlata

Gold Miner 1 - Klasická hra Gold Miner

Budete hrát tak, že budete ovládat jednoho ze dvou starých chlapíků z těžařů zlata. Sbírejte zlato házením 4 druhů harpun. Pokud narazíte na krtka nebo motýla, můžete je zastřelit svou harpunou. Pozor na časový limit.

Gold miner 2 - Skok a utíkej pro sbírání zlatých mincí

Zlaté mince musíte sbírat pomocí postav v logice plošinovky, což je typ hry, kterou znáte ze hry Super Mario nebo ze hry running Sonic. Skočte a sbírejte zlato. Všechny úrovně jsou plné zábavy a radosti. Skočte společně a nasbírejte dostatek zlatých mincí, abyste prošli úrovní. Můžete také hrát jako jeden hráč.

Gold miner 3 - Zlatá mince Rain

Hra pro těžaře zlata, kde zlaté mince neustále padají shora. Měli byste být opatrní, aby materiály, jako jsou trny a hořící kameny, padaly shora. Horníkovi, kterému po dvou střelách do hlavy spadl klobouk, se na hlavě vytvoří legrační boule.

Gold miner 4 - Elfí sběratel zlata

Dva malí elfští těžaři zlata, kteří chodí kolem, sbírají zlaté mince tím, že chodí kolem. V této zlaté hře pro vás neexistuje žádná vážná překážka, pouze pohybující se předměty vám mohou zabránit nasbírat dostatek zlata v omezeném čase