4 Top - Oyun destek sayfası - Gamikro

Oyun Gamikro 4 Ball : 2 kişilik dört farklı top oyunu. Top oyunu renkler veya kurallar değişebilir, ancak hedef aynıdır. Kaleye git ve altın kupayı al. iki oyuncu için eğlenceli bir top oyunu. Arkadaşınızla, erkek ve kız kardeşinizle oynayın. Top oyunları çok kolay. Ok boyutu ayrıca topun hızını da belirler. Daha büyük ok daha hızlı top demektir. Tüm oyunlar listesini oyun sayfamızda bulabilirsiniz.
4 Top - Oyun destek sayfası:

Futbol (Ayak ve Kafa topu)

Basketbol (Yüksek Zıplayan Top)

Hentbol (Hızlı top)

voleybol (plaj voleybolu)

Futbol (Ayak ve Kafa topu)

Futbol : İki kişilik, direkt serbest vuruşlu kolay bir futbol oyunu. Birinci oyuncu 3 kişilik bir blok oluşturur ve diğer oyuncu topu atmaya çalışır. Her top atışına bir puan verilir

Basketbol (Yüksek Zıplayan Top)

İki oyuncu aynı anda diğer oyuncunun potasına topu atar. Her iki oyuncu da topu karşı oyuncunun potasına rahatça atmakta serbesttir. Her top vuruşu iki puanla ödüllendirilir. Bu oyun yerçekimi ve atma açısı ile ilgili.

Hentbol (Hızlı top)

Birinci oyuncu topu eliyle atar. İkinci oyuncu topu yakalamaya çalışır. İkinci oyuncu eliyle topu yakaladığında veya durdurduğunda şut atma sırası kendisine gelir.

voleybol (plaj voleybolu)

Tek top atışlı plaj voleybolu. Sarı işaretli noktaya dokun, oku basılı tut ve doğru anda parmağını bırak. Gerçek Plaj voleybolu üç setten oluşur. Top karşıdaki zeminde işaretli bölgeye dokunursa puan kazanılır. Bu top oyununda çok hızlı hareteket etmek gerekir.

Ball-4 game all language support pages:Ball 4