Ball 4

Loptové hry pre dvoch hráčov. Zahrajte si 4 rôzne loptové hry. Existujú farebné lopty, veľké lopty, malé veľkosti a rôzne pravidlá, ale cieľ je rovnaký. Hoď loptu na cieľ a vezmi si zlatý pohár. Hrajte so svojím priateľom alebo bratom alebo sestrou. Loptové hry sú také jednoduché. Veľkosť šípu v hre určuje rýchlosť lopty. Väčšia šípka znamená rýchlejšiu loptu.
4 Ball - stránka podpory hry:
...
Futbal (lopta nohami a hlavou)
...
Basketbal (vysoko skákajúca lopta)
...
Hádzaná (rýchla lopta)
...
Volejbal (plážový volejbal)

...

Futbal (lopta nohami a hlavou)

Futbal: Hra pre dvoch hráčov, priamy voľný kop s jednoduchou futbalovou hrou. Prvý hráč postaví blok s 3 osobami a druhý hráč sa snaží hodiť loptu. Každá strela je odmenená jedným bodom

...

Basketbal (vysoko skákajúca lopta)

Dvaja hráči hádžu loptu do koša iného hráča súčasne. Obaja hráči môžu hádzať loptu do koša opačného hráča. Každá strela je odmenená dvoma bodmi. Táto hra súvisí s gravitáciou a uhlom pohybu.

Hádzaná (rýchla lopta) image

Hádzaná (rýchla lopta)

Prvý hráč hodí loptu rukou. Druhý hráč sa snaží chytiť loptu. Keď druhý hráč chytí alebo zastaví loptu rukou, je na rade strieľať.

...

Volejbal (plážový volejbal)

Plážový volejbal s jednou loptou. Dotknite sa žlto označenej bodky, podržte šípku a v správnom momente uvoľnite prst. Real Beach volejbal pozostáva z troch setov. Body sa získavajú, ak sa lopta dotkne označenej oblasti na opačnom poschodí. V tejto loptovej hre sa musíte pohybovať veľmi rýchlo.

Ball-4 game all language support pages:Ball 4