Ball 4

Míčové hry pro dva hráče. Zahrajte si 4 různé míčové hry. Existují barevné míče, velké míče, malé velikosti míčů a různá pravidla, ale cíl je stejný. Hoďte míč na branku a vezměte si zlatý pohár. Hrajte se svým přítelem nebo bratrem nebo sestrou. Míčové hry jsou tak snadné. Velikost šipky ve hře určuje rychlost míče. Větší šipka znamená rychlejší míč.
4 míčová hra, stránka podpory:
...
Football (Foot and Head ball)
...
Basketbal (vysoce skákající míč)
...
Házená (rychlý míč)
...
Volejbal (plážový volejbal)

...

Football (Foot and Head ball)

Fotbal (fotbal): Hra pro dva hráče, přímý volný kop s jednoduchou fotbalovou hrou. První hráč postaví blok se 3 osobami a druhý hráč se snaží hodit míč. Každý odpal míče je odměněn jedním bodem

...

Basketbal (vysoce skákající míč)

Dva hráči hází míč do koše jiného hráče současně. Oba hráči mohou volně házet míč do koše protějšího hráče. Každá střela je odměněna dvěma body. Tato hra souvisí s gravitací a úhlem pohybu.

Házená (rychlý míč) image

Házená (rychlý míč)

První hráč hodí míč rukou. Druhý hráč se snaží chytit míč. Když druhý hráč chytí nebo zastaví míč rukou, je řada na něm, aby vystřelil.

...

Volejbal (plážový volejbal)

Plážový volejbal s jedním míčem. Dotkněte se žlutě označeného bodu, podržte šipku a ve správný okamžik uvolněte prst. Real Beach volejbal se skládá ze tří setů. Body se získávají, pokud se míč dotkne označené oblasti na protějším patře. V této míčové hře se musíte pohybovat velmi rychle.

Ball-4 game all language support pages:Ball 4