Altın Avcısı (Gold Miner) - Gamikro

Gold Miner oyunu bu sayfada : gold miner. Altın madencisi oyunundaki göreviniz olabildiğince çok altın avlamak (toplamak). Bu oyun paketinde 4 altın toplama oyunu bir arada bulunuyor. Bu oyundaki en güzel olan özellik iki kişinin birlikte altın toplamak için yarışabilmesi. Oyun listemizi takipte kalın.
Altın avcısı(altın toplama) oyunları:

altın avcısı

Altın avcısı 1 - Klasik Gold Miner

Oyuncuların görevi 4 farklı özelliği bulunan kancalardan birini aşağıya doğru fırlatıp altın avlamak , toplamak diye çevrilebilirdi ama aradaki köstebekler ve kelebekleri düşününce bu bir avcılık oyunu gibidir.

gold miner

Altın avcısı 2 - Super mario gibi zıpla, sonik gibi koş

2- Mario veya sonik oyunlarından aşina olduğunuz zıplayarak dolaşan iki karakteri kullanarak altın toplamalısınız. Pages of Games: Altın avcısı oyunu ve ücretsiz gamikro oyunları indir.

altın avcısı 3

Altın avcısı 3 - Altın Yağmuru

3- Yukarıdan sürekli olarak altın düşüren bir altın madencisi oyunu. Dikkat etmeniz gereken yukarıdan düşen diken ve ateş gibi maddelerden kaçınmak. iki kere çarpma halinde şapkası düşen madencinin kafasında çok komik şekilde şişlik oluşuyor.

altın avcısı 4

Altın avcısı 4 - Elf altın avcısı

4- Etrafta dolaşan elf benzeri iki farklı altın madencisi oyuncu altınları dolaşarak topluyor. Bu altın oyununda da sizin için ciddi bir engel bulunmuyor, sadece hareketli nesneler kısıtlı zamanda yeterli altın toplamanıza engel olabilir.

oyun kurucusu Gamikro şirketi: gamikro